statystyki szczegółowe

Aktualności

Plan wykonany

• autor: mlody10, 2014-11-09 22:42

Dziś na boisku w Winnicy podejmowaliśmy Platana Sichów. Nikt nie wyobrażał sobie innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo Polonii. Stało się jednak wedle planu i zwyciężamy 7:0 (choć w internecie krąży wynik 7:0 dla Platana)...czytaj więcej...

Niestety do meczu przystąpiliśmy osłabieni brakiem m.in Kalety oraz Łamińskiego. Jednak od początku narzuciliśmy rywalowi swój styl gry. Niestety błotniste boisko oraz głęboka gra defensywy gospodarzy nie pozwalała na szybką grę. Mimo tego sytuacje się mnożyły. Poprzeczka A.Grygorcewicza, strzał z dystansu Krzyśka Hajduna, groźne uderzenie Piotrka Grygorcewicza. W końcu jednak bramka pada.

0:1 [15 minuta] - rywala mija Piotrek Grygorcewicz, posyła prostopadłą piłkę do Grześka Barana, a ten spokojnym strzałem umieszcza futbolówkę w bramce.

Chwilę później bliski był młodszy Hajdun oraz Krzysiek Baran.

0:2 [31 minuta] - dobra szybka akcja, Ozga zagrywa wzdłuż bramki, a akcje zamyka Krzysiek Baran i prowadzimy 0:2.

Swoją okazję miał Bartek Hajdun, ale jego uderzenie odbija bramkarz. Do przerwy więcej bramek nie pada.

Po przerwie grający w 10 Platan opadł z sił i niemal nie opuszczaliśmy jego połowy.

0:3 [53 minuta] - w polu karnym pociągany za koszulkę jest Grzesiek Baran i sędzia dyktuje jedenastkę. Do piłki podchodzi Bartłomiej Hajdun i nie daje szans golkiperowi.

Napieramy bramkę rywala, ale dzisiejszego dnia naprawdę w dobrej dyspozycji był golkiper Platana.

0:4 [58 minuta] - długie zagranie A.Grygorcewicza za linię obrony przyjmuje Bartłomiej Hajdun i uderzeniem po długim rogu strzela czwartą bramkę.

0:5 [64 minuta] - dośrodkowanie Ozgi głową finalizuje Krzysiek Baran.

Indywidualna akcja Ozgi, lecz jego strzał o milimetry minął słupek bramki. Blisko też Grzesiek Baran - jego strzał tuż nad okienkiem bramki.

0:6 [73 minuta] - zgranie Grześka Barana i Bartłomiej Hajdun technicznym uderzeniem zza szesnastki zaskakuje bramkarza.

0:7 [79 minuta] - strzelanie zakańcza Sławek Poparda uderzeniem z 10 metra po dograniu Krzyśka Barana.

Była jeszcze bramka Krzyśka Hajduna (nieuznana za niecenzuralne zdanie naszego zawodnika) a także kilka groźnych strzałów. Wygrywamy zasłużenie, rywal oddał bodajże jeden strzał na naszą bramkę, ale chwała im za walkę do końca. We wtorek 11 listopada B klasa gra, lecz Polonia pauzuje.

Za tydzień ostatni kolejka i mecz w Złotoryi z Górnikiem o godzinie 11.00.

W środę spotykamy się na hali w Gierałtowcu godzina 18.00 (proszę zabrać ze sobą pieniądze)