statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne 3 punkty

• autor: mlody10, 2014-09-28 19:48

Dziś przyjechała do nas Iskra Jerzmanice - Zdrój z nadzieją na jakąś zdobycz punktową. Jednak marzenia o punktach zostały rozwiane dość szybko. Mimo nie najlepszej gry pokonujemy rywala 5:2...czytaj więcej...

Zaczeliśmy mocno i szybko powinniśmy objąć prowadzenie jednak mimo dobrych okazji piłki do siatki nie mogli skierować B.Hajdun oraz Kaleta. Ale co się odwlecze to nie uciecze.

1:0 [12 minuta] - w rogu pola karnego z obrońcą poradził sobie Dominik Kaleta i mocnym strzałem przy bliższym słupku pokonuje bramkarza.

2:0 [16 minuta] - trójkowa akcja naszej drużyny, B.Hajdun wycofuje piłkę na 7 metr a tam uderzeniem lewą nogą pokonuje Krzysiek Baran.

Mieliśmy ogromną przewagę, ale w najważniejszych momentach zabrakło wykończenia. Mimo to szybko kładziemy rywala na deski.

3:0 [25 minuta] - piłkę spod nóg Hajduna wybija obrońca, robi to jednak tak niefortunnie że dopada do niej Grzesiek Baran i ze spokojem umieszcza ją w siatce.

Później jednak małe rozprężenie i tracimy bramkę po uderzeniu napastnika rywali z 16 metra. Mimo prób do przerwy wynik bez zmian.

Druga część spotkania i tracimy bramkę. Uderzenie z rzutu wolnego zawodnika Iskry trafia do naszej siatki, w tej sytuacji lepiej powinien zachować się Jung.

Od tego momentu zdusiliśmy rywala, który bronił się rozpaczliwie. Słupek, poprzeczka, dwie świetne interwencje bramkarza.

4:2 [60 minuta] - z boku zagrywa B.Hajdun, kiks dwóch obrońców i Grzesiek Baran ze spokojem umieszcza pilkę w siatce.

Blisko zdobycia bramki był Ozga, dwukrotnie powietrzne pojedynki wygrywał Muczyń, ale bez powodzenia.

5:2 [71 minuta] - wynik spotkania ustala Grzesiek Baran uderzając futbolówkę obok źle ustawionego bramkarza.

Wynik podwyższyć mogli Ozga i wprowadzony P.Grygorcewicz, ale najpierw górą był bramkarz a w drugim przypadku Piotrek minimalnie się pomylił.

Dopisujemy kolejne trzy punkty do konta. Mecz może bez fajerwerków, ale takie trzeba rozegrać i wygrać. Już za tydzień jedziemy do Lipy. Mecz o godzinie 11.00.