statystyki szczegółowe

Aktualności

Polonia zwycięska !

• autor: mlody10, 2014-09-01 16:18

Druga kolejka i drugie przekonujące zwycięstwo. Tym razem na własnym boisku pokonaliśmy Błękitnych II Kościelec 6:1. Do przerwy utrzymywał się remis 1:1, ale w drugich 45 minutach na boisku panowała tylko Polonia...czytaj więcej...

Zaczynamy z animuszem, ale goście szczęśliwie się bronią. Szybko mógł dać prowadzenie B.Hajdun, ale został zablokowany przez obrońcę.  W końcu dopinamy swego.

1:0 [13 minuta] - długie zagranie do Grześka Barana, który strzałem po krótkim rogu daje prowadzenie Polonii.

Atakujemy, jesteśmy bliscy szczęścia, ale brakuje nam dosłownie centymetrów do zdobycia drugiej bramki. Wtedy strzałem z około 25 metrów Junga pokonuje napastnik gości. Mimo prób do przerwy remis 1:1.

Drugą część spotkania zaczynamy z wysokiego C.

2:1 [50 minuta] - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał w kierunku bramki oddaje Grzesiek Baran, tor lotu piłki biodrem zmienia Krzysiek Hajdun i jest już 2:1 dla nas.

3:1 [54 minuta] - ręka w polu karnym gości i jedenastką, którą pewnym strzałem na bramkę zamienia Dominik Kaleta.

Goście nie mają nic do powiedzenia, a nasz bramkarz jest w drugiej części spotkania praktycznie bezrobotny.

4:1 [63 minuta] - zagranie na prawą stronę do Krzyśka Ozgi, który wślizgiem pakuje piłkę do bramki i jest już praktycznie po meczu.

5:1 [ 67 minuta] - Grzesiek Baran faulowany w polu karnym i mamy drugą jedenastkę. Ponownie Dominik Kaleta i ponownie pewny strzał.

6:1 [72 minuta] - w zamieszaniu w polu karnym po naszym kornerze najlepiej odnajduje się Andrzej Muczyń i z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do bramki.

Mimo kolejnych okazji między innymi braci Baran oraz wprowadzonego Buczkowskiego więcej bramek nie pada. Zasłużenie wygrywamy to spotkanie, ale to już przeszłość. Teraz pełna mobilizacja na Tatrę Krzeniów, bo mamy rachunki do wyrównania za wiosenny pojedynek przegrany 8:2.

Informacje co do tego meczu pojawią się w tygodniu gdyż krażą dwie wersje - mecz odbędzie się w sobotę o 16.00 lub niedzielę o godzinie 11.00.